
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie Deutsch-Land, czyli wędrówka po landach. Była to już X edycja i odbyła się 20 stycznia w Szkole Podstawowej nr 5 w Czeladzi.
Uczniowie klasy 8a: Laura, Marysia i Franciszek, wykazali się znajomością historii oraz geografii miasta Ulm. Podzielili się także wiedzą na temat zabytków. Znają ciekawostki na temat miasta. To wszystko udowodnili wypełniając test wiedzy. Było to nie tylko przeżycie edukacyjne ale także wspaniała zabawa.
Czekamy więc na kolejną edycję!



