
W dniu 1 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel wielkanocny. Podczas uroczystości przygotowanej przez uczniów klas trzecich zaprezentowano program artystyczny, który przybliżył tradycje związane ze świętami wielkanocnymi.
To wyjątkowe wydarzenie było okazją do zaprezentowania talentów uczniów, a także momentem refleksji i wspólnego przeżywania świątecznej atmosfery.
Życzymy wszystkim Wesołych Świąt.