
23 kwietnia lekcja języka polskiego zamieniła się w pełne radości i kreatywności spotkanie z książką 🤩📗.
Uczniowie najpierw napisali kilka zdań o sobie, a następnie wszystkie teksty zostały połączone w jedną klasową książkę. Podczas wspólnego czytania odkrywaliśmy wiele ciekawych, a czasem zaskakujących informacji o sobie nawzajem ✍🏻📖.
Uczniowie przynieśli także swoje ulubione książki ❤️📚chętnie opowiadając o swoich wrażeniach oraz doświadczeniach czytelniczych 🥰. Dodatkowo dzielili się swoimi skojarzeniami oraz opowiadali, z czym kojarzy im się książka, co pozwoliło spojrzeć na czytanie z wielu różnych perspektyw 💭📖.
Całość wzbogaciły interesujące ciekawostki 💡 o książkach 📚, którymi podzieliła się nauczycielka, dopełniając to wyjątkowe spotkanie z literaturą 📖🌷
Dzięki tej lekcji uczniowie nie tylko rozwijali swoją kreatywność i umiejętność wypowiadania się, ale także jeszcze lepiej się poznali. 🪄✨📚😍