
W naszej szkole wiosna dosłownie eksplodowała w klasach! Wszystko za sprawą konkursu Samorządu Uczniowskiego „Czas na wiosnę”, w którym uczniowie udekorowali swoje sale kolorowymi kwiatami i wiosennymi motywami.
W kategorii klas 4–8 zwyciężyły ex aequo klasy: 4b, 7a, 7b oraz 8a. Wśród klas 1–3 wygrały klasy 3a i 2b.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie – dzięki Wam wiosna zawitała nie tylko na zewnątrz, ale i w naszej szkole!