Rozstrzygnięcie konkursu Samorządu Uczniowskiego „Czas na zimę”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs Samorządu Uczniowskiego pt. „Czas na zimę” został rozstrzygnięty.

Wyniki konkursu:
w kategorii klas 1–3 zwyciężyła klasa 3a,
w kategorii klas 4–8 nagrody zdobyły klasy 4a oraz 7b.

Nagrodą w konkursie jest „WILCZY BILET”, uprawniający do jednorazowego przeniesienia kartkówki.

Już dziś zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie organizowanym przez Samorząd Uczniowski.

Opiekunki samorządu:
Katarzyna Stachura
Agnieszka Kręgiel