
26 maja w naszej szkole odbył się wyjątkowy Konkurs Recytatorski dedykowany wszystkim Mamom.
Uczniowie zaprezentowali wybrane utwory literackie, wykazując się dobrym przygotowaniem i ciekawą interpretacją tekstów.
Ze względu na wyrównany, wysoki poziom prezentacji, jury podjęło decyzję o przyznaniu trzech równorzędnych pierwszych miejsc.
Laureaci konkursu:
I Miejsce: Paulina Jagoda klasa 2b
I Miejsce: Hanna Mateja klasa 1a
I Miejsce: Weronika Marzec klasa 2a
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym oraz uczestnikom.