Julia Kucińska, uczennica klasy 8a, zdobyła I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej.

Konkurs skierowany był do uczniów klas VI–VIII szkół podstawowych, których zadaniem było stworzenie plakatu  promującego czytanie książek, pokazującego, że literatura może inspirować, rozwijać wyobraźnię i zachęcać do twórczego myślenia.

Konkurs miał na celu popularyzację czytelnictwa oraz podkreślenie roli książek w rozwoju młodych ludzi, a także rozwijanie ich kreatywności i wrażliwości artystycznej.

Serdecznie gratulujemy Julii i życzymy kolejnych sukcesów!