
Julia Kucińska, uczennica klasy 8a, zdobyła I miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym organizowanym przez I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej.
Konkurs skierowany był do uczniów klas VI–VIII szkół podstawowych, których zadaniem było stworzenie plakatu promującego czytanie książek, pokazującego, że literatura może inspirować, rozwijać wyobraźnię i zachęcać do twórczego myślenia.
Konkurs miał na celu popularyzację czytelnictwa oraz podkreślenie roli książek w rozwoju młodych ludzi, a także rozwijanie ich kreatywności i wrażliwości artystycznej.
Serdecznie gratulujemy Julii i życzymy kolejnych sukcesów!