
4 lutego uczniowie klas pierwszych i drugich wybrali się na wyjątkowe przedstawienie teatralne pt. „Dziadek do orzechów”, które odbyło się w Sali Widowiskowo-Koncertowej Muza w Sosnowcu.
Dzieci miały okazję przenieść się do magicznego świata baśni, muzyki i tańca. Barwne kostiumy, piękna scenografia oraz wspaniała gra aktorów sprawiły, że młodzi widzowie z dużym zainteresowaniem śledzili losy bohaterów.
Wyjazd był nie tylko atrakcyjną formą spędzenia czasu, ale także cenną lekcją kontaktu ze sztuką i kulturą. Uczniowie wrócili do szkoły pełni wrażeń i pozytywnych emocji.